Kalkulačka, výpočet termínu: Datum porodu a týden těhotenství?

Kalkulačka, výpočet termínu: Datum porodu a týden těhotenství?

Chcete znát nejpřesnější datum porodu? Váš gynekolog vám ho řekne. U nás však můžete vypočítat přibližné datum narození dítěte podle jeho početí.
Vyplňte údaje níže
Výpočty jsou orientační
dní

Kalkulačka, výpočet termínu: Datum porodu a týden těhotenství?

Výpočet nejpřesnějšího data porodu je poněkud problematický. Koneckonců není možné 9 měsíců dopředu určit konkrétní den, kdy vaše dítě přijde na svět.

Ptáte se: Proč nelze vypočítat přesný den porodu?

Jedním z důvodů je, že nemusíte znát přesný čas oplodnění. Nicméně i když je vám toto datum známo, těhotenství a růst plodu ovlivňuje řada faktorů.

Dalším důvodem je délka menstruačního cyklu, nepravidelná menstruace a různé hormonální odchylky.

Přesnější termín a také datum porodu určí gynekolog na základě sonografického vyšetření. Kromě toho se termín v průběhu těhotenství několikrát upravuje na základě zjištěných údajů.

Pokud vás však zajímá alespoň přibližné datum, kalkulačka vám dobře poslouží. Je však možná odchylka plus minus 2 týdny.

Bonusem je, že vám kalkulačka vypočítá alespoň přibližný týden těhotenství. A tedy i to, kolik dní vám zbývá do porodu.

ALE…

Nezapomeňte. Fyziologický porod probíhá od 38. do 42. týdne těhotenství. Který den v tomto období porodíte? Důležitější je, aby vše proběhlo v pořádku.

Vložte tuto kalkulačku na vaši stránku zdarma

Jednoduše zkopírujte HTML kód na svou stránku. Kód se kopíruje stejně jako kód embed youtube videa. Pokud máte wordpress, můžete ho vložit do pole HTML.

<script src="https://medicspark.cz/frontend-assets/scripts/iframe-message.js" async></script><iframe id="medicspark-datum-porodu" class="medicspark-calculator-iframe" src="https://medicspark.cz/kalkulacky/datum-porodu/embed/" style="border: 0;overflow: hidden;width: 100%" scrolling="no"></iframe><a class="medicspark-calculator-copyright" href="https://medicspark.cz/kalkulacky/datum-porodu">Kalkulačka, výpočet termínu: Datum porodu a týden těhotenství? od MedicSpark.cz - zobrazit vysvětlivky a podrobnosti</a>
fsdílet na Facebooku